עבודה מהבית - למה זה בדיוק הזמן לעבוד מהבית ולא רק בגלל המצב

עבודה מהבית - למה זה בדיוק הזמן לעבוד מהבית ולא רק בגלל המצב

כש- COVID-19 לחץ על חברות בכל רחבי העולם לשלוח את עובדי הצוות שלהם לעבודה כמעט, הייתה עבודה רחוקה שנייה ענקית.


בטח, הדחיפה להציג כניסת צוות לכל המכשירים שהם יצטרכו לעשות עסקים מהבית הייתה מעט, יפה, פתאומית עבור הרבה מעסיקים. אולם לאחר שכולם התיישבו במה, מה שהפך לברור במהירות עבור קבוצות רבות במשרד הוא שהצוות עשוי בהחלט להיות פרודוקטיבי ומרוכז כאשר הוא לא נמצא במקום העבודה - בהרבה נסיבות, הרבה יותר מכך. מעסיקים בכל המקומות התחילו לדעת שעבודה רחוקה אכן עובדת.


בין אם אתם מחפשים עבודה רחוקה ובין אם אתם כבר עובדים כמעט, נסו רשימה זו של היתרונות הגדולים ביותר בעבודה ממגורים, יחד עם כמה מהחברות הגבוהות ששוכרות לעבודות מרוחקות.


לצפות:


FlexJobs הוא שירות מנוי למחפשי עבודה המציע אפשרויות עבודות תכליתיות ורחוקות (עבודה מהבית). עם ציון A + של הלשכה לעסקים טובים יותר, מחירי המנויים לחודש לחודש מאפשרים לנו לבצע וטרינר לחלוטין ולאשר את כל המשרות באתר שלנו - מה שמוודא שללקוחות הפוטנציאליים יש עבודה מוגנת ואופטימית בהשגת מומחיות.


סמל מנהלי 10 יתרונות העבודה ממגורים

כפי שזיהינו זמן רב, לעבודה רחוקה יש יתרונות רבים לצוות. אנו מפרטים את היתרונות היעילים ביותר מבין היתרונות הטובים ביותר בעבודה ממגורים - לחלקם שכבר הייתם שמים לב אליהם, וכמה מהם יפקחו את עיניכם הרבה יותר להתרשמות של עבודה רחוקה על המעסיקים, הצוות, המערכת הפיננסית ו כוכב הלכת.


1. יציבות גבוהה יותר בחיי העבודה

עבודות רבות ומרוחקות מגיעות גם עם לוחות זמנים גמישים, מה שמרמז על כך שהצוות יכול להתחיל ולסיים את יומם תוך כדי בחירתם, כל עוד עבודתם מלאה ומביאה לתוצאות חזקות. ניהול זה לאורך לוח הזמנים של העבודה שלך יהיה לא יסולא בפז לנושא הטיפול ברצונות החיים הפרטיים שלך.


בין אם זה הורדת ילדים מבית הספר ובין אם לאו, הפעלת כמה סידורים, השתתפות בשיעור בריאות מבוסס בבוקר או שהייה אצל קבלן, חובות אלו (ותוספת!) פשוטות יותר ליציבות ברגע שאתה עושה עסקים מהבית .


2. הרבה פחות מתח מתח

זמן הנסיעה החד כיווני לכיוון אחד בארה"ב הוא 27.1 דקות - זה כמעט שעה בכל יום שמקבלים טיפול לעבודה וממנה, וזה ממש מסתכם. בהתבסס על הכיסוי של ביטוח רכב בינוני, הנוסעים מבלים כמאה שעות נסיעה ו 41 שעות נתפסים במבקרים מדי שנה. חלק מהנוסעים ה"קיצוניים "מתמודדים עם מקרים ארוכים יותר של 90 דקות או יותר מכל דרך.


עם זאת, בזבוז זמן נסיעה הוא פשוט אחד החסרונות הרבים של טיפול לעבודה וממנה. יותר מחצי שעה בכל יום נסיעה חד כיוונית קשורה לטווחים מוגברים של לחץ ועצבנות, וניתוח מגלה כי נסיעה של 10 קילומטרים לעבודה מדי יום קשורה לבעיות בריאות כמו:


עלייה בכולסטרול ה- LDL

סוכר בדם מוגבר

איום מוגבר על מלנכוליה

תיעוד הנסיעות עוזר לך לסייע לרווחתך הפסיכולוגית והגופנית. החיסכון הכספי בזמן יכול לעזור לך לתת תשומת לב לסדרי עדיפויות מחוץ לעבודה, כמו לישון נוסף בבוקר, לבלות זמן נוסף עם משק הבית, להיכנס לתרגיל או לאכול ארוחת בוקר בריאה.


3. עצמאות מיקום

אחד היתרונות הבולטים של עבודה מהבית הוא גישה למגוון רחב יותר של חלופות עבודה שאינן מוגבלות על ידי מיקום גיאוגרפי. זה עשוי להיות שימושי במיוחד עבור מחפשי עבודה המתגוררים ביישובים כפריים ובעיירות קטנות, ככל הנראה אין הרבה מקומות יליד להשיג.


אין מקום מיקום מוגדר מרמז על כך שצוות טרום-מגיפה, רחוק לחלוטין עשוי לנסוע ולשכון כנוודים דיגיטליים בעודו בעל מקצוע משמעותי. אף על פי שרק חיי נוודים מלאים נשמרים כרגע, כאשר הגבולות מתחילים להיפתח, זה בכל זאת הטבה מסוימת.


אנשים שצריכים לתמרן ללא הרף, המקבילים לבני זוג צבאיים, עשויים להרוויח גם ממשרה מרוחקת שניתן להשיג מכל מקום, בלי שיהיה עליהם להתחיל מחדש בצד האחורי של חברה חדשה עם כל העברה.


כמו כן, עבודה רחוקה היא דרך יעילה להתרחק מאזורי שכירות גבוהים ומשכנתא גבוהה, במיוחד עבור תפקידים (כמו טק) שבעבר דרשו מגורים במטרופולין עם ערך מוגזם של מגורים. בעבודה רחוקה, אתה כבר לא צריך לגור ליד מרחב מטרופולין גדול כדי לקבל מקצוע שאתה מעוניין בו.


4. שיפור הכללה

עבודה רחוקה מאפשרת לחברות לאמץ מגוון ושילוב על ידי העסקת אנשים מרקע חברתי-כלכלי, גיאוגרפי ותרבותי שונה לחלוטין ועם השקפות שונות לחלוטין - אשר יהיה קשה לבצע כאשר הגיוס מוגבל לאזור מסוים שלא כולם זקוקים לו, או שיכולים להרשות לעצמם. , להתגורר קרוב.

ועל ידי העסקת עובדים שיכולים לעשות עסקים מהבית בתוך הקהילות את המקום שהם באמת מרגישים סבירים

מקור: https://www.flexjobs.com/blog/post/benefits-of-remote-work/

תגיות:

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.

קבל