איך למצוא סיפוק בעבודה ולא למצוא סתם עבודה משעממת

איך למצוא סיפוק בעבודה ולא למצוא סתם עבודה משעממת

המשמעות של שביעות רצון מהעבודה היא נושא מכריע שיש לחשוב עליו כשמנסים למצוא עבודה. בעוד שזה פשוט להתמקד יתר על המידה במקום התואם את העיקרי שלך, את {הכישורים} הרצוי ואת המשכורת, בכל זאת יש מספר גורמים שונים לחשוב עליהם.


בשנת 2019, דו"ח סטטיסטה שיתף כי נסיעות ועמיתים היו בעלי הרושם הטוב ביותר על שביעות רצונו של עובד.


מאז, פנורמת העבודה השתנתה בצורה דרסטית כתוצאה מ- COVID-19. אף על פי שמסורת איתנה בכל זאת ממלאת תפקיד מפתח בסיפוק לטווח הארוך, היא נמדדת אחרת כעת. לדוגמא, מקום העבודה עם בר ארוחת הבוקר המושלם להתרועע עם עמיתים אינו דרך לקבוע איזו עבודה תספק ככל הנראה את הסיפוק הרב ביותר. (וכדי להיות אמינים, זה בשום אופן לא היה באמת!)


אז איך נעדיף את המשמעות של שביעות רצון מהעבודה בחיפוש שלנו?


סביבת עבודה


מדי פעם זה עשוי להיראות מעט טריוויאלי, אולם שביעות הרצון מהעבודה עשויה להיות מושפעת מאוד מסביבת העבודה שלך. הסביבה שבמהלכה אתה מועסק משפיעה באופן מיידי על הפרודוקטיביות, המזג, המיקוד והאושר שלך.


בגלל זה, חשוב מאוד להחליט איזה סוג של סביבה תהיה הכי גדולה עבורך. האם לשגשג בתכנית קרקע פתוחה או במקום עבודה שאינו ציבורי? האם זה חייב להיות מואר היטב או עדין נמוך? העדפות אסתטיות כלשהן? אלה נמנים עם הבירורים שיש להניח בעת הערכת מעסיק אפשרי.


בסופו של דבר לגרום לך להרגיש כמו העובד הכי טוב וידידותי לסביבה, גלה משרד שיש לו את מרחב העבודה המושלם שיכול להתאים בסופו של דבר לבחירתך בעבודה.


מקור:


https://careershift.com/blog/2021/03/find-job-satisfaction/

תגיות:

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו.

קבל